Načítání...

Nahrávání

Nahrajeme cokoli. A to nejen možnosti multitrackového nahrávání, klimatizované a profesionálně navržené akustické nahrávací místnosti nebo špičkovým vybavením. S nahráváním bicích, kytary, zlěvu, hlasu, celé kapely či audioknihy nebo rádiové reklamy vám pomůže skvělá, neformální atmosféra vytvořená zvukařem Michalem Kopřivou. Tady hrajeme o život.

Míchání

Potřebejete smíchat jenotlivé stopy nahrávky? Upravit nepovedená nebo špatně "nabraná" místa? Redukovat vrumy a brumy? Opatřit nebo upravit stopy efekty? Potřebujete upravit vaši domácí nahrávku? Bez problémů, stavte se. Mrkneme se na to v pohodlí velké, klimatizované a profesionálně akusticky navržené režie.

Mastering

Rádi i finálně upravíme vaše smíchané nahrávky. Zvládneme frekvenční úprav nahrávky ekvalizací. Pohrajeme si s kompresorem a limiterem v rámci dynamických úprav. Dáme vaší nahrávce drive a atmosféru.
Masteringem ji uděláme takovou, jako ji chcete mít.

KOLIK NAHRÁVANÍ STOJÍ?

Nahrávání – 400 Kč/hodina
mix/master - cena dohodou
Upozornění
V případě rezervace nad 4 hodiny nahrávání, je potřeba zaplatit zálohu ve výši 50 % celkové částky.
Případné rušení rezervace je možné bezplatně 24 hodin před natáčením, v opačném případě záloha
propadá.  

Cenu jsme se snažili nastavit stejně otevřenou jako studio a to 400 Kč za hodinu. Pokud je cena mimo vaše možnosti, nevěšte hlavu. Můžete se zapojit jako dobrovolník/ice do naší komunity a dobrovolnické hodiny vyměnit za hodiny ve studiu.

Nejlepší bude, když se nám ozvete a na všem se domluvíme!

Reference

Zvukař