Načítání...
Alt

Hudbě se věnuji v podstatě od malička, provází mě celým mým životem. Jsem aktivním hráčem na klávesové nástroje. S nahráváním mám zkušenosti už 8 let - působím v nahrávacím studiu multimediální firmy T-vision s.r.o..

Za tuto dobu jsem spolupracoval s mnoha zajímavými klienty – specializuju se na nahrávání hlasu a hudebních nástrojů včetně následného mixingu/masteringu. Dále se věnuji tvorbě instrumentálních nahrávek, dabingu či nahrávní reklam.

Nahrávání je nejen mou prací, ale i mým koníčkem a dá se říci posláním. Proto mám do budoucna vizi, předávat dál své zkušenosti a znalosti v oblasti nahrávání a mixování hudby a pomoci tak mladým lidem k pochopení této problematiky prostřednictvím kurzů nebo mentoringu.

Jedním z mých dlouhodobých klientů je také významný romský brněnský muzikant a osobnost Gejza Horváth, díky kterému se mi otevřela cesta do světa romské hudby a kultury. Právě Gejza přišel s myšlenkou vytvoření nahrávacího studia AMARO records, které se bude zaměřovat na tvorbu a prezentaci nejen romské hudby.

Tento nápad mě velice oslovil a hned od počátku jsem se podílel na přípravách pro tento projekt, ať už s výběrem vybavení či na následném zapojení celého systému.

Romská hudba i celá kultura mě nadchla především díky své živelnosti a muzikálnímu cítění Romů, které je znatelně cítit z každé nahrávky.
Točení romské hudby byla pro mě nová zkušenost, obdivuji především přirozenost, bezprostřednost, lehkost a temperament, které Romové vnáší do své hudební tvorby. Spolupráce pro mě byla vždy příjemným zážitkem a do budoucna bych se dál rád podílel na tomto projetku, protože věřím v jeho úspěch a jedinečnost.

Česky
Michal Kopřiva
mistr zvuku

Do AR jsem se zapojil díky nabídce mého kamaráda Robina, a tu jsem přijal, protože nahrávání je můj dlouholetý koníček.

Pracuji na částečný úvazek v Městském divadle v Brně a studuji šestý ročník varhan na konzervatoři. Nahrávání muziky mě zajímá už dlouho a ve volném čase se tomu věnuji asi 8 let. Od AR čekám hlavně nové zkušenosti a navázání novým přátelských vztahů s jinými kulturami.  

Česky
Jakub(Jimy)Gabarík
Externí zvukař,dobrovolník

Do Amaro records jsem se zapojil, proto abych se účastnil dalšího velkého a skvělého projektu. Zároveň mám kapelu a studio mohu využít naplno ve všech ohledech. Pro Romy je studio obrovská příležitost - co si pamatuji tak jsou Romové uznávaní muzikanti a toto je cesta jak s touto muzikou prorazit.

Česky
Vladimír Balog
Hudebník,dobrovolník

Do amaro records jsem se zapojil, protože miluji hudbu a chci ji tvořit s dalšími lidmi kteří ji milují také. Zároveň mě baví točit clipy, fotit a organizovat umělecké projekty. Věřím, že v muzice a umění nejsou předsudky a lidé jsou si rovni takže v Amaro records se těším na to, že dokážeme společně tvořit a zamakat.

Česky
Robin Stria
Hudebník,dobrovolník
Alt

Čau

Do Amaro Records jsem se zapojil, protože mám rád hudbu, rád poslouchám hudbu, baví mě hraní na klavír, a proto si myslím, že Amaro Records je pro mě velkým přínosem, co se týče zlepšování i ve hře na klavír a celkově i v hudbě. Myslím, že pro společnost a i pro Romy by Amaro Records mohl být i velkým přínosem, ale i malým - záleží, jak se kdo bude chtít zapojit - myslím si, že se na to nedá odpovědět rovnou…

Česky
Štefan Gabčo
klávesista, dobrovolník
Alt

AHOJ

Zapojil jsem se do AR z toho důvodu, že mě baví hudba, je to můj život a dává mi to radost a sílu být ještě lepší a dává mi to cíl. Myslím, že AR s sebou přinese to, že bude víc lidí, kteří se budou o nás zajímat. Myslím si také, že budou větší šance k rozvíjení příležitostí a vystupování na akcích. Nedokážu přesně popsat a nevím, co se bude dít dál, ale chci to zažít.

Česky
Erik Danihel
rapper, dobrovolník
Alt

 

AHOJ VŠEM!

Vždycky jsem chtěl dělat svoji vlastní muziku a myslím si, že Amaro Records mi to umožní, taky mi umožní rozvíjet moji tvorbu dál. Amaro Records mi dává prostor se rozvíjet směrem kupředu, poznávat nové lidi a dělat radost svými písničkami dalším lidem. Myslím si, že Amaro Records bude velkým přínosem nejen pro mě, ale i pro ostatní talentované lidi - rozvíjet svůj talent dál a dělat to co je baví. Amaro Records bude místo, kde lidé mohou trávit svůj volný čas, navázat nové přátelství a hlavně dělat svojí hudbu.

 

Česky
František (Fany) Dirda
zpěvák, dobrovolník
Alt

Proč jsem se zapojil...

Protože mi to celé dává smysl. Konverze herny na studio bude výborným vyústěním snahy regulovat celý ten "výherní" hnus v našem městě. Chci být u toho, až se věci dají do pohybu trochu optimističtějším směrem.

Česky
Ing. arch. Tomáš Jenček
Architek, Dobrovolník
Alt

ZDRAVÍM

Do projektu Amaro Records jsem se zapojil proto, že v něm vidím možnost přiblížit ještě víc svět lidem. Nahrávací hudební studio vidím jako důležitou pomoc romským talentům, hudebníkům a romské kultuře. V neposlední řadě i jako most soužití, poznání, spolupráce, míru a respektu mezi národy.

Česky
Gejza Horváth
Garant, Hudebník, Dobrovolník