Loading...

Co je Amaro records?

We are group of loving music people. Together and with your help we want to tune up a former gambling room and turn it into a place where we could meet and do real music.

Amaro records is a community project under the aegis of IQ Roma servis, Masaryk University College of  Social Studies in Brno and publicly known personalities.

1. Place to meet

We haven`t found a place yet to spend time and do what we (and you hopefully too) like. We want to change this ->

2.Change for Brno

Our district has been lighted mostly by neons from bars and gambling rooms. We want to change this ->

3. Tuned up group

We want to create an open community of musicians, sound engineers, music fans and keen people who want everybody to get a chance to develop their talent. Regardless of the talent itself, financial possibilities, origin, race or sense of rhythm. 

1
Big challenge
40
Volunteers
725
( in thousands CZK ) Budget for studio construction
933
Cups of coffee to studio opening

What we need?


Who is involved in Amaro records?

VŠICHNI ZAPOJENÍ ->

Jsme otevřený kolektiv nadšenců. Zapojit se ale můžete i vy! Na projektu se může podílet každý, ať už jako dobrovolník, sympatizant nebo donátor. Pokud se chcete stát součástí komunitní a společné práce na novém studiu, ozvěte se.

Alt

ZDRAVÍM

Do projektu Amaro Records jsem se zapojil proto, že v něm vidím možnost přiblížit ještě víc svět lidem. Nahrávací hudební studio vidím jako důležitou pomoc romským talentům, hudebníkům a romské kultuře. V neposlední řadě i jako most soužití, poznání, spolupráce, míru a respektu mezi národy.

Czech
Gejza Horváth
Garant, Hudebník, Dobrovolník
Alt

Proč jsem se zapojil...

Protože mi to celé dává smysl. Konverze herny na studio bude výborným vyústěním snahy regulovat celý ten "výherní" hnus v našem městě. Chci být u toho, až se věci dají do pohybu trochu optimističtějším směrem.

Czech
Ing. arch. Tomáš Jenček
Architek, Dobrovolník
Alt

 

AHOJ VŠEM!

Vždycky jsem chtěl dělat svoji vlastní muziku a myslím si, že Amaro Records mi to umožní, taky mi umožní rozvíjet moji tvorbu dál. Amaro Records mi dává prostor se rozvíjet směrem kupředu, poznávat nové lidi a dělat radost svými písničkami dalším lidem. Myslím si, že Amaro Records bude velkým přínosem nejen pro mě, ale i pro ostatní talentované lidi - rozvíjet svůj talent dál a dělat to co je baví. Amaro Records bude místo, kde lidé mohou trávit svůj volný čas, navázat nové přátelství a hlavně dělat svojí hudbu.

 

Czech
František (Fany) Dirda
zpěvák, dobrovolník